www.cvonline.hu

Képzési és pályázati referens (Ref.:618)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 782295
lejárt

Képzési és pályázati referens

Cégcsoportunk több HR szolgáltató cégből áll, melyek mindegyike több évtizedes tapasztalattal rendelkezik és specialista a saját szakterületén.

Bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat!

Ref.: 618

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Képzésekkel kapcsolatos munkautasítások és formanyomtatványok koordinálása
  • Oktatási anyagok elkészítése, fejlesztése, aktualizálása
  • Oktatások tervezése, megtartása és felügyelete
  • Produktív munkatársak oktatásának fejlesztése
  • Beszámolók, prezentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat felső vezetőivel, külső partnerekkel
  • Futó pályázatok koordinálása menedzselése
  • Pályázatfigyelés

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú andragógus végzettség, felnőttképzési szervező szakirány
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség

 Munkavégzés helye:

Kaposvár

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kiváló munkakörnyezet, motiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai és nyelvi képzések

Egyéb információ:

  • Kezdés várható időpontja: amint lehetséges
  • Munkaidő: napi 8 óra
  • Fizetés: versenyképes

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítésee-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu