Képzési és HR kommunikációs gyakornok (Referenciaszám: PJ4106)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.30.
Jelentkezési határidő: 2016.06.03.
Hirdetés azonosító: 999821
lejárt

Budapesti, IV. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Képzési és HR kommunikációs gyakornok

Feladatok:
- HR projektekhez kapcsolódó kommunikációs anyagok előkészítése, fordítása, szerkesztése
- Képzés- és szervezetfejlesztési vezető napi munkájának támogatása (olyan területeken, mint talent management, performance management, nemzetközi és hazai képzések szervezése)
- Cikkek, szövegek lektorálása, értelmezése
- Tudásmegosztó rendezvények szervezésében való aktív részvétel
- Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, preferáltan kommunikáció, angol, magyar, pszichológia, gazdasági területen
- Heti minimum 30 óra vállalása hétköznapokon irodai munkarendben
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű Ms Office ismeretek
- Önálló, precíz, gyors munkavégzés
- Jó kommunikációs és szervező készség
- Proaktív és kreatív hozzáállás

Amit partnercégünk kínál:
- Tapasztalat change / talent / performance management, képzésszervezés területén
- Aktív részvétel egy nagyvállalati HR szervezet napi működésébe
- Hosszú távú munkalehetőség és kompenzáció
- Csatlakozás egy fiatalos, dinamikus csapat munkájához

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.