www.cvonline.hu
Képzési és fejlesztési specialista (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 842314
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A képzések, tréningprogramok megszervezése, kommunikálása és adminisztrációja
  • Kapcsolattartás szolgáltatókkal
  • Tréningek eredményességének monitorozása
  • Tréningprogramok működtetése és optimalizálása
  • Tanácsadás képzés és fejlesztés területén dolgozóknak, vezetőknek, HR Business Partnereknek

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-5 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • Excel magabiztos, magas szintű ismerete (függvények, pivot tábla)
  • Power Point magabiztos ismerete
  • Proaktivitás
  • Ügyfél- és eredményközpontú szemlélet

Előny

  • Jogosítvány
  • Pénzügyi területen szerzett tanulmány/tapasztalat

Amit kínálunk

  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81431

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió