www.cvonline.hu

Képzési asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1143699
lejárt

Szervezet fejlesztéssel foglalkozó partner cégünkhöz keresünk olyan, diákot aki nyitott a rendezvényszervezés és képzés szervezés világára.

Részletes információkért görgess lejjebb!

Feladatok:

  • Sajtóanyag készítés
  • Ajánlatok bekérése és írása
  • Képzési/egészség programok összeállítása

Munkaidő: hétfő és péntek között, 8.00 - 17.00 óra között.

Elvárások:

  • Heti minimum 3 nap vállalása 8 órában
  • Irodai programok ismerete
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony

Előnyt jelent:

  • Rendezvényszervezési ismeretek
  • Felnőttképzési módszertani ismeretek gyakorlatban való alkalmazása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Releváns tapasztalat szerzés rendezvényszervezési területen

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338; e-mail  címen: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!