www.cvonline.hu

Képzési asszisztens

  • A hirdetés 366 napja lejárt

Feladatok

  • Szakmai és általános képzések, tréningek szervezése, előkészítése, lebonyolítása

  • Workshopok, dolgozói tájékoztatók és vendégelőadások szervezése

  • Oktatásokkal összefüggő adminisztráció és jelentések elvégzése

  • Mentor program adminisztrációja

  • Expat ügyintézés: Munkavállalási és tartózkodási engedély, adószám illetve egyéb tartózkodáshoz kapcsolódó dokumentáció és engedélyek ügyintézése a külföldi munkavállalók számára

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma)

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

  • 1-2 éves tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely

  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

  • Juttatási csomag

  • cafeteria rendszer

  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

  • albérlet támogatás, szállás lehetőség

  • munkába járási támogatás

  • napi egyszeri meleg étkezés

  • telefon flotta