www.cvonline.hu

Képzési asszisztens

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1051135
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be autóipari beszállítóként a gumiabroncs gyártás területén.

A 70 éves múlta visszatekintő vállalat 2006. óta van jelen Magyarországon.

A szakképzett munkaerőbe vetett hitük és a felmerülő nehézségek leküzdése iránt elkötelezettségük, aminek köszönhetik, hogy mára a piac meghatározó szereplőivé váltak.

Céljuk, hogy egy globális közösség részeseként megtegyenek mindent a további növekedés érdekében.

Feladatok:

  • Szakmai és általános képzések, workshopok szervezése, előkészítése, lebonyolítása
  • Oktatásokkal összefüggő adminisztráció elvégzése
  • Havi, éves képzési beszámolók készítése
  • Részvétel a képzési tervek összeállításában
  • Mérnök fejlesztési programok szervezése, ideértve a Betanuló Mérnök programot, illetve a koreai tanulmányutakat
  • Új belépő alapoktatások szervezése, előkészítése és lebonyolítása
  • Negyedéves üzleti beszámoló előadások és vendégelőadások szervezése
  • Számlák regisztrálása SAP-ban
  • Szükséges riportok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • 1-2 éves tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Caffeteria rendszer
  • Albérlet támogatás és/vagy ingyenes szálláslehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Telefon flotta
  • Tréningek, szakmai továbbképzések, nyelvi kurzusok

Munkavégzés helye:

·      Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya