www.cvonline.hu

Képzési asszisztens

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Dunaújvárosi autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk képzési asszisztens munkatársat.

Pozíció azonosító: D01Ka

Kategória: Asszisztens / adminisztráció / irodai munka, HR

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Feladatok:

  • Szakmai és általános képzések, workshopok szervezése, előkészítése, lebonyolítása
  • Oktatásokkal összefüggő adminisztráció elvégzése
  • Havi, éves képzési beszámolók készítése
  • Részvétel a képzési tervek összeállításában
  • Mérnök fejlesztési programok szervezése, ideértve a Betanuló Mérnök programot, illetve a külföldi tanulmányutakat
  • Új belépő alapoktatások szervezése, előkészítése és lebonyolítása
  • Negyedéves üzleti beszámoló előadások és vendégelőadások szervezése
  • Számlák regisztrálása SAP-ban
  • Szükséges riportok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • 1-2 éves tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egyéb információ:

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Juttatási csomag
  • cafeteria rendszer
  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
  • albérlet támogatás, szállás lehetőség
  • munkába járási támogatás
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol