www.cvonline.hu
Képzésekért felelős munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.27.
Jelentkezési határidő: 2016.01.29.
Hirdetés azonosító: 1009569
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, a gumigyártás területén piacvezető partnerünk számára keresünk dunaújvárosi székhelyükre új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
- Szakmai képzések, workshopok megszervezése, lebonyolítása
- Képzési tervek összeállításában való részvétel, valamint az ezekhez kapcsolódó havi/éves riportok, kimutatások elkészítése
- Alapoktatások (új belépők), fejlesztési programok, külföldi tanulmányutak szervezése
- Az oktatásokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése, SAP-ba adatok rögzítése

Követelmények
- Befejezett felsőfokú tanulmányok (HR/gazdasági terület)
- Középfokú angol nyelvtudás
-1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
- Nyílt, lendületes, proaktív személyiség
- Kiváló szervezőkészség
- Jó kommunikációs és problémamegoldókészség

- Hosszútávú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi vállalatnál
- Fiatal, dinamikus csapat
- Versényképes fizetés, vonzó juttatási csomag