www.cvonline.hu

Képviselő – FMCG terület

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég promóciós ágazatába az alábbi munkatársat keres

Feladatok:

  • Új, független partnerek felkeresése, termékportfólió bemutatása, egyedi ajánlat kidolgozása
  • A cég termékeinek értékesítése
  • A szerződéskötésekhez szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi és időszakos jelentések készítése

Elvárások:

  • Értékesítői, üzletkötői, kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség és problémamegoldó képesség
  • Jó tárgyalási és kezdeményezőkészség
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Középfokú végzettség

Előny:

  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Sikerorientált csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő