www.cvonline.hu

Képviseletvezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 843499
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi autóipari beszállító partnerünk részére keresünk képviseletvezetőt.

Feladatok:

  • A napi ügymenet fenntartása, illetve kapcsolattartás az üzleti partnerekkel (beszállítók és vevők)
  • 8 fős csoport irányítása
  • Panaszkezelés és hibaelhárítás az ügyfelekkel szemben
  • Értékelése és jelentése az üzleti eredményeknek
  • Költségvetési terv elkészítése, illetve az értékesítési célok, és a teljesítményt növelő módszerek meghatározása
  • Új üzleti lehetőségek keresése, és új üzleti projektek felfedezése
  • A saját, illetve a partnerek szabványainak betartása

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség vagy azzal egyenértékű tapasztalat
  • Legalább 5 éves technikai vagy ipari/gyártói környezetben töltött - ebből legalább 2 év vezetési - tapasztalat
  • Angol és magyar nyelv ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó problémamegoldó készség
  • Erős felelősségérzet
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Erős vezetési és üzleti érzék
  • Külkereskedelmi és nemzetközi logisztikai ismeretek
  • ISO/TS és minőségbiztosítási tapasztalat