www.cvonline.hu

Kenőanyag Üzletágvezető (Budapest)

  • A hirdetés 172 napja lejárt

 Az A.Z. Meisterteile kenőanyag család mára megkerülhetetlen tényezője lett a magyar kenőanyag piacnak. Az UNIX Autó mint piacvezető autóalkatrész disztribútor büszke rá, hogy az A.Z. Meisterteile termékcsalád kizárólagos forgalmazója. Az UNIX Autó a kenőanyag értékesítést önálló üzletágban szervezett módon végzi, az üzletágban dolgozó kollégák mérnöki végzettséggel és jelentős kenőanyag értékesítési tapasztalattal bírnak. Célunk, hogy partnereink számára teljes körű megoldásokat nyújtsunk, mellyel az általuk szervizelt vagy üzemeltetett járműflottát a legmagasabb műszaki színvonalon, a leggyorsabban és legpontosabban, valamint gazdaságosan tudják üzemeltetni.

Cégünk BUDAPESTI

munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kenőanyag Üzletágvezető

Feladatok:

  • A vállalat kenőanyag üzletágának teljeskörű koordinálása és fejlesztése
  • 4 fős csapat szakmai irányítása, motiválása
  • Értékesítési tervek megvalósításához szükséges vezetői támogatás biztosítása
  • Testreszabott ajánlatok készítése, a kondíciók vevői igényekhez igazítása
  • A vállalat által kínált partneri lehetőségek kommunikálása
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelektől érkező problémák kezelése
  • Beszámolók, riportok készítése a felsővezetés számára
  • Kirendeltségek szakmai támogatása
  • Vevőakvizíció

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kenőanyag értékesítésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Kenőanyag piaci és műszaki ismeret
  • Stratégiai látásmód, kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Bizonyíthatóan jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a Jelentkezés gombra  kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő