www.cvonline.hu

Kenőanyag termékkategória menedzser

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

Megbízónk az ország egyik meghatározó autóalkatrész és kenőanyag forgalmazó nagyvállalata, amely több száz főt foglalkoztat és több milliárdos éves forgalmat ér el. Jelenleg az egyik kardinális területük összefogásához keressük az

munkatársukat.

Feladatkör:

-          több olajipari márka összefogása a vállalati termékportfólióban

-          a kenőanyagok esetében közvetlen ráhatás és befolyás az értékesítők tevékenységére és a marketing folyamatokra

-          árképzési feladatok végzése, árlisták kialakítása, frissítése, felülvizsgálata

-          termékismereti képzések szervezése és megtartása

-          értékesítői motivációs rendszerek kidolgozásában, működtetésében való részvétel

-          folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, a jövedéki szakértővel, technikai támogatást adó olajipari vállalatok szakértőivel

-          marketing és promóciós kampányok előkészítésében való részvétel

Elvárások:

-          felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)

-          termék menedzsment, beszállítói kapcsolattartói tapasztalat

-          autóipari háttértapasztalat

-          tárgyalóképes angol nyelvtudás

-          kiváló kommunikációs készség és prezentációs gyakorlat

-          magabiztos fellépés, határozott, dinamikus személyiség, kitartás, érdekérvényesítés

Jövedelem:  versenyképes jövedelem + cégautó + notebook + tel., stb.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Honlap: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol