www.cvonline.hu

Kenőanyag Nagykereskedelmi üzletkötő munkatárs

  • A hirdetés 593 napja lejárt

MOL Nyrt. Értékesítés MOL/ Belföldi Értékesítés MOL szervezete munkatársat keres a következő munkakörbe:

Munkavégzés helye: Heves, Nógrád és Borsod megye

A munkakör célja:

A potenciális partnerek felkutatása, értékesítési szerződések megkötése, és az ehhez kapcsolódó ügyfélkapcsolatok ápolása.

Feladatok:

  • Potenciális partnerek felkutatása a területen
  • Az üzleti egység vezetője által meghatározott formában és rendszerességgel jelentések, kimutatások, árajánlatok készítése.
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása: szerződések teljesülésének nyomon követése áruforgalmi és pénzügyi szempontból, értékesített volumenek és kintlévőségek folyamatos nyomon követése, partnerekhez kapcsolódó reklamációk kezelése.
  • Információk gyűjtése és rendszerezése a meghatározott szempontok szerint.
  • Az üzleti egység vezetőjének megbízása alapján a Kereskedelem szervezethez kapcsolódó projektekben, irányelvek/folyamatok kialakításában, valamint egyéb feladatokban való részvétel.
  • A Kereskedelmi szervezet ISO 9001 minőségirányítási rendszer működtetésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás az egyes feladatokhoz kapcsolódó MOL-csoporton belüli szervezeti egységekkel.

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év kereskedelmi tapasztalat
  • Önállóság, komplex gondolkodás, értékesítési szemlélet
  • MS Excel, MS Word, MS Outlook, felhasználói szintű ismerete
  • B típusú vezetői engedély, utazási hajlandóság

Előny:

  • Magyarországi kenőanyag piac ismerete – elsősorban közlekedési kenőanyagok terén
  • Közgazdasági és jogi végzettség- SAP modulok felhasználói szintű ismerete
  • B2B tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezés gombra kattintva.  Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

Helyek Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő