www.cvonline.hu

Kémiai laboratóriumvezető

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

A Borsodvíz Zrt. felvételt hirdet az alábbi munkakör

betöltésére:

A munkakör betöltéséhez felsőfokú vegyész, vegyészmérnök végzettség szükséges.

Ellátandó feladatok:

  • akkreditált vizsgáló laboratóriumban ivóvizek, szennyvizek, szennyvíziszapok, talajok analitikai vizsgálatainak elvégzése
  • belső auditok lefolytatása
  • ivóvíz- és szennyvízkezelés technológiai folyamatainak ellenőrzése
  • klasszikus és műszeres analitikai mérések eredményeinek dokumentálása, ellenőrzése
  • a kémiai laboratórium anyagigényének elkészítése
  • vizsgálati szabványok figyelemmel kísérése

A munkakör betöltésénél a szakmai tapasztalat, jártasság előnyt jelent.

A munkavégzés helye Miskolc.

A pályázatot zárt borítékban „Borsodvíz Zrt. Kémiai laboratóriumvezető” jeligével kérjük leadni 2014. december 15-ig a megadott e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő