www.cvonline.hu
Kelet-Magyarországi Értékesítő Munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1078167

Multinacionális partnercégünk megbízásából Logisztikai állványrendszer értékesítő kollégát keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Logisztikai állványrendszerek értékesítése
  • Új vevők felkutatása
  • Meglévő partnerek látogatása
  • A cég képviselete határozott, megnyerő fellépéssel

Elvárások:

  • Kelet-Magyarországi lakóhely (Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar vagy Békés megye)
  • Értékesítési tapasztalat (B2B)
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, minimum 3 éves gépkocsi vezetői tapasztalat
  • Terhelhetőség, agilitás
  • Dinamikus, fiatalos, eredményorientált személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, pontos munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Versenyképes termék
  • Teljesítményarányos juttatások
  • Munkához szükséges eszközök biztosítása
  • Hosszútávú együttműködés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.