www.cvonline.hu

KD Projektmérnök

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

 A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Redesign kormánymű felújítási projektek vezetése és mérnöki támogatása
  • Német projekt irányítással összhangban az egri team (8-10 fő) koordinálása
  • Műszakvezető számára a kitűzött feladatok ütemezése és nyomon követése
  • Jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése a projektek státuszáról
  • A szükséges gépek és szerszámok beszerzésének koordinálása
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Egyéb, a vezető által megadott műszaki feladatok

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat gyártástámogató vagy folyamatfejlesztő mérnöki területen
  • Projektvezetési tapasztalat lehetőleg autóipari környezetben
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet, SAP)
  • ISO TS 16949, QS 9000 és VDA 6.1 ismerete előnyt jelent
  • Kiváló meggyőzőerő és kommunikációs készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol