www.cvonline.hu

KD PROJEKTMÉRNÖK (6738)

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk
KD Projektmérnök
munkatársat.

Feladatok:
•Redesign kormánymű felújítási projektek vezetése és mérnöki támogatása
•Német projekt irányítással összhangban az egri team (8-10 fő) koordinálása
•Műszakvezető számára a kitűzött feladatok ütemezése és nyomon követése
•Jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése a projektek státuszáról
•A szükséges gépek és szerszámok beszerzésének koordinálása
•Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
•Egyéb, a vezető által megadott műszaki feladatok

Elvárások:
•Gépészmérnöki végzettség
•Legalább 1 év szakmai tapasztalat gyártástámogató vagy folyamatfejlesztő mérnöki területen
•Projektvezetési tapasztalat lehetőleg autóipari környezetben
•Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet, SAP)
•ISO TS 16949, QS 9000 és VDA 6.1 ismerete előnyt jelent
•Kiváló meggyőzőerő és kommunikációs készség
•Rugalmasság, terhelhetőség, önálló munkavégzés

Pozíció területe(i):
•Vevőszolgálat (KD)

Munkavégzés helye:
Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre!
További információért hívja Fekete Mariann-t. Tel.: 70/4550215