www.cvonline.hu

Kazánkezelő

  • Company_icon Veolia Energia Magyarország Zrt.
  • Location_icon Szombathely, Vas
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A Veolia Energia Magyarország Zrt-hez keresünk új munkatársat
szombathelyi munkavégzéssel

Kazánkezelő

pozícióba megszakítás nélküli munkarendbe.

Feladatok:

  • kazánok, hő központok, valamint hő távvezeték üzemeltetése
  • a munkaterület rendjének biztosítása
  • napi és heti ellenőrzések, üzemi naplók vezetése
  • részvétel az ütemezett tervezett karbantartásokban és a hibaelhárításban
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • kazánkezelő végzettség (OKJ 2-12t/h között)
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú iskolai végzettség
  • számítógép kezelői alapfokú ismeretek

Előny:

  • villamos ipari végzettség (villanyszerelő, műszerész)
  • épületgépészet terén szerzett tapasztalat

Munkatársainknak versenyképes juttatási csomagot és hosszú távú munkalehetőséget kínálunk. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a lenti e-mail címen!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű