www.cvonline.hu

Kazánkezelő

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.18.
Hirdetés azonosító: 1135021

Kazánkezelő

Pozíció leírása / Job description

Élelmiszeripar gyártás területére keresünk Kazánkezelő munkavállalót!
- A gyár üzemegységeinek zavartalan ellátása ipari gőzzel és vízzel,
- A maghéj és gázkazánok üzemelésének felügyelete,
- Előírt mintavételezések elvégzése, adminisztráció.

Elvárások / Requirements

- Kazángépkezelői végzettség
- Minimum 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat,
- Több műszakos munkarend vállalása.
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek előny.

Amit kínálunk / Offer

- Fejlődési lehetőség, támogató csapat
- Stabil háttér, hosszútávú tervezhetőség
- Teljes munkaidő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Egyéb hasonló állások Önnek
Kazánkezelő - Barcs, Hajdúböszörmény

Kőröstej Kft.

Feladatok: Ellenőrzi és kezeli a különböző fűtő...
Barcs, Somogy, Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar

Kazánkezelő munka Vácon - Ingyenes szállással

PROHUMAN

Nagy múltú autóipari beszállító partnerünk rész...
Csongrád, Békés

Lengyel nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Trenkwalder Kft

Nemzetközi hátterű partnercégünk újonnan felépü...