www.cvonline.hu

KAZÁNKEZELŐ

  • A hirdetés 154 napja lejárt

MULTINACIONÁLIS ÉLELMISZERIPARI VÁLLALKOZÁS

KAZÁNKEZELŐ

munkatársakat keres

Feladatok:

  • kazánok biztonsági előírásoknak megfelelő üzemeltetése,
  • működéshez kapcsolódó ellenőrzések elvégzése,
  • hibaelhárítás,
  • napi (műszakonkénti) és egyéb, időszakos karbantartások elvégzése.

Elvárások:

  • Kazánkezelői OKJ bizonyítvány
  • 2-3 év tapasztalat, stabil szakmai tudás,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Nagyteljesítményű kazánok (20t/h) kezelésére jogositó végzettség.
  • Targonca kezelői bizonyítvány (OKJ) és jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, biztos multinacionális cégháttér,
  • hosszú távra tervezett foglalkoztatás,
  • munkába járás támogatása,
  • fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Vaja

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő