www.cvonline.hu

Kazánkezelő - karbantartó

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

A MÁV FKG Kft

Kazánkezelő-karbantartó

munkatársat keres

Cégünk, a MÁV. FKG. KFT. a MÁV. Zrt. egyik leányvállalata. 1968. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

  • Szivattyúk, hőcserélők üzemeltetése, karbantartása.
  • Kazánok, kazánházi gépészeti berendezések üzemeltetése, karbantartása, javítása, tisztítása.
  • Adminisztráció elvégzése.
  • Épületen belüli és épületen kívüli fűtési vezetékek, szerelvények, hőleadók javítása, karbantartása.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

Iskolai végzettség:   állami középfokú végzettség;

Szakképzettség:  OKJ-s Kazángépész (12t/h felett)

Gyakorlati idő: 1 éves szakmai gyakorlat;

Egyéb (munkakörrel kapcsolatos) információk, további elvárások:

  • Éjszakai munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Precizitás és felelősségérzet,
  • Problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés,

Juttatások: Bér megegyezés szerint + Cafeteria

Munkavégzés helye: MÁV FKG KFT Jászkisér, Jászladányi út 10.

Kezdés várható időpontja: 2014. október 01.

Jelentkezési határidő: 2014. július 19.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, jövedelem igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő