www.cvonline.hu

Kazángépész

  • Company_icon FKF Nonprofit Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

 pályázatot hirdet

Kazángépész
(12 t/h teljesítmény felett)

munkakör betöltésére.

Fő feladatai:

  • A speciálisan hulladék tüzelésű gőzkazánok és a füstgáz tisztítóhoz tartozó berendezések kezelése (hagyományos erőmű része),
  • üzem közbeni hibaelhárításban és karbantartásban való részvétel,
  • a kazánok karbantartásra való előkészítése, karbantartások utáni üzembe helyezése.

Elvárások:

  • Kazángépész szakképesítés (12 t/h teljesítmény felett),
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány,
  • együttműködési és jó kommunikációs készség,
  • alapfokú számítógép kezelői ismeretek,
  • három műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Kazángépész munkakörben 2 év gyakorlat, az elmúlt öt évre visszatekintve,
  • erőműi kazángépész, gőzturbina gépész szakképesítés,
  • műszaki érettségi bizonyítvány.

Amit kínálunk:

  • Stabil bejelentett munkahely,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • bérpótlékok,
  • 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
  • Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás,
  • igény esetén munkásszállón történő elhelyezés,
  • kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása.

Munkavégzés helye és módja: Fővárosi Hulladékhasznosító Mű, 1151. Budapest, Mélyfúró út 10-12.

Fényképes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni, a tárgyba „kazángépész” jelige feltüntetésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű