www.cvonline.hu

Kazánfűtő, gépkezelő

  • A hirdetés 610 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat keres szikszói palackozó üzemébe az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • 25t/h teljesítményű gázkazánok napi szintű üzemeltetése, karbantartása
  • Kazánok kezeléséről szóló biztonsági előírások követése
  • Létesítmények működésének zavartalan biztosítása
  • Mechanikai hibák javítása (hajtóművek, szivattyúk, motorok, tartószerkezetek, gépelemek, alkatrészek, stb.)
  • Elektromos hibák elhárítása, biztonsági szerelvények ellenőrzése (vízállásmutató, nyomásmérő, biztonsági szelep stb.)
  • Kazán segédberendezéseinek (vízkezelő, gáztalanító stb.) kezelése

Elvárások:

  • Kazánkezelői végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Legalább 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Villanyszerelő, fűtésszerelői végzettség
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • PLC ismeretek, könnyűiparban szerzett tapasztalat
  • Targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítmény alapú premizálás
  • Sikeres, fiatal, dinamikus csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.02.22 -ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő