www.cvonline.hu

Kávéházi alkalmazott

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Legyél Te is a Chefparade Csapat tagja!
A Chefparade Kávézó új munkatársat keres!

Jelentkezz, amennyiben:

  • lelkes, önálló és megbízható vagy
  • beszélsz angolul
  • van felszolgáló, kávézós, barista tapasztalatod
  • szeretsz emberekkel kommunikálni
  • érdeklődsz és fogékony vagy a gasztronómia iránt

A tapasztalatok és a nyelvtudás mellett elsősorban hozzáállás és „kulturális passzolás” alapján szeretnénk az új kollegát megtalálni, ezért javasoljuk és örülünk, ha jelentkezés előtt a facebook oldalainkon és weboldalunkon (Link megjelenítése) is körül nézel kicsit.

Amit kínálunk: rész vagy teljes állás megbeszélés szerint (15-40 óra/ hét)

Munkavégzés helye: 1023 Budapest, Bécsi út 27.

Jelentkezés módja: 1 oldalas fényképes önéletrajz emailen az alább megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator