www.cvonline.hu

Kávé és sütemény részlegre értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Cégismertető:

Shell töltőállomásra keresünk munkatársakat. A Shell Magyarországon 1925 óta van jelen, és az egyik legrégebbi külföldi szereplője az üzemanyag-piacnak. A Shell hálózata jelenleg 192 töltőállomásból áll.

Hirdetés szövege:

Kezdd a karriered a világ egyik legismertebb márkájánál, a Shellnél!
Most csatlakozhatsz  a Shell  dinamikus és professzionális töltőállomási csapatához!
Ha jól kommunikálsz, pozitív a hozzáállásod, tudsz és szeretsz is vásárlókkal foglalkozni, akkor pont Rád van szükségünk!

Akit keresünk:

Kávé és sütemény részlegre értékesítési munkatársat

Téged keresünk erre a pozícióra, ha  megbízható,  gyors és ügyes vagy  a fizetési tranzakciók lebonyolításában, a  fagyasztott termékek elkészítése,kávé lefőzése és  tisztán tudod tartani a munkaterületed.

Amit ajánlunk:

  • Azonnali kezdés
  • Fix havi fizetés és teljesítményarányos bónusz
  • 12 órás műszak csak nappal.
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Állandó tanulási lehetőség
  • Üzemanyag vásárlási kedvezmény, munkaruha és egyéb juttatások

Ha kimagasló teljesítményeket érsz el,  esélyed van meglátogatni a maranellói Ferrari gyárat, részt vehetsz európai Forma 1-es futamokon, vagy akár eljuthatsz a világ legcsodálatosabb országaiba is!

Ugye felkeltettük az érdeklődésedet?

Jelentkezz most, és küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mailcímre.

További információ az alábbi telefonszámon: 0630/633-5348

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr