www.cvonline.hu

Kategóriamenedzsment gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 870723
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal piackutatási  területen működő partnercégünknek az AC Nielsen Piackutató Kft. területeire keresünk gyakornoki munkára legalább 1 évre nappali tagozatos (aktív féléven igazolt hallgatói jogviszonnyal rendelkező) diákokat.

Feladatok:

  • Kategóriamenedzsment projektek, választék kialakítás támogatása
  • Polckép tervezéshez szükséges termékadatbázis felmérése és szerkesztése
  • Nielsen szoftverek elsajátítása, tervezés előkészítése
  • Elemzések előkészítése, tanácsadók elemzési munkájának segítése
  • Ügyfelek számára döntéstámogató riportok készítése és karbantartása
  • Részvétel az ügyfél számára készített prezentációk elkészítésében
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi
  • Kezdeményező, problémamegoldó hozzáállás
  • Kiváló MS program ismeret
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Adatelemzési ismeret
  • Analitikus képességek

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Heti 20 óra munkaidő vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 655 Ft/óra
  • 1 éves szakmai gyakorlat, melyet akár főállású munkaszerződés is követhet
  • Szakmai tréning nemzetközi környezetben, karrierlehetőségek
  • Bekapcsolódhatsz egy fiatal csapat munkájába és megismerkedhetsz a piackutatás rejtelmeivel

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretél válni, jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;"> regisztráció útján, illetve a E-mail cím megjelenítésevalamint E-mail cím megjelenítése e-mail címre!