www.cvonline.hu
Kategória menedzser
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.12.12.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1241609

Nagy múlttal, stabil háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel a vállalat marketing stratégiájának, márka aktivitásainak és éves akció tervének megalkotásában
  • A márkák életciklusának és eredményességének nyomon követése
  • Portfólió menedzsment
  • Negyedéves üzleti elemzés készítése a márka teljesítéséről
  • A márkához kapcsolódó fejlesztési, növekedési projectek indítása, koordinálása
  • Új termékbevezetési folyamat menedzselése
  • Országos fogyasztói és kereskedelmi akciók, termékbevezetések kidolgozása, lebonyolítása és eredményességének értékelése
  • A márkához kapcsolódó piackutatási feladatok kezdeményezése
  • Különböző marketing prezentációk, kimutatások készítése
  • Üzleti tervezéshez szükséges előkészületek, elemzések kidolgozása, biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 5+ év marketing területen szerzett tapasztalat multinacionális vállalati környezetben
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Projekt szemlélet, stratégiai gondolkodás, kreativitás
  • Kiváló problémamegoldó és szervező készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, önállóság, kezdeményező-készség
  • Utazási hajlandóság, gépjármű vezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Hosszú jövőt biztosító munkahely
  • Bónusz a vállalati teljesítmény függvényében
  • Szakmai fejlődés
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.