www.cvonline.hu

Kategória manager asszisztens

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

A Fressnapf-Hungária Kft. Budapesti Központjába keres

Kategória manager asszisztensi

munkatársat

Cégünkről:

Európa vezető hobbiállat-eledel és -felszerelés üzletláncaként 2002 decemberében nyitottuk meg első magyarországi üzletünket. Ma, 2014-ben 35 áruházunk van országszerte. A dinamikus fejlődést az tette lehetővé, hogy egyedien széles  választékunk, dolgozóink elhivatottsága és nem utolsósorban kedvező áraink rövid idő alatt népszerűvé váltak vásárlóink körében.

Az ideális jelölt:

érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt

  • rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
  • analitikus gondolkodás jellemzi
  • képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos
  • FMCG területen szerzett gyakorlattal rendelkezik
  • erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik

Feladatai:

Részt vesz:

  • a termék szortiment összeállításának és kezelésének folyamatában, az adott kategóriákban
  • az adott kategóriákhoz tartozó partnerekkel való kommunikációban, operatív egyeztetésekben
  • az adott kategóriák beszállítóinak és termékeinek listázásában, és azok adatainak kezelésében
  • az adott kategóriával kapcsolatosan piackutatási adatok, valamint forgalmi adatok begyűjtésében és rendszerezésében
  • az éves promóciók, termékkampányok szervezésében és lebonyolításában
  • áruházakkal való kapcsolattartásban
  • polckép adatok rendszerben való kezelésében
  • polckép létrehozásában, kezelésében
  • áruházi kommunikációk összeállításában
  • kategória manager munkájának segítésében

Elvárások:

  • a szakmai szabályok és határidők betartása és a magas szintű munkaminőség biztosítása
  • 1-3 év tapasztalat a beszerzés és/vagy kategória management terén, lehetőleg nemzetközi környezetben, központosított beszerzési szervezetben
  • szakmai végzettség (megfelelő kereskedelmi végzettség preferált, szakmai végzettség előny)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office szakmai felhasználói szintű ismerete, ezen belül a MS Excel magas szintű kezelése
  • önálló és precíz munkavégzési képesség
  • hatékony csapatmunka-képesség
  • proaktív személyiség, nagyfokú nyitottság az innováció iránt
  • kiváló problémamegoldó készség, valamint stressztűrő képesség
  • kiváló szervező, kommunikációs és együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben

Előny:

  • SAP integrált vállalati rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Space menedzsment tapasztalatok
  • ACNielsen Spaceman szoftver ismerete
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, az alábbi e-mail címen várjuk 2014.05.23-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő