www.cvonline.hu

Kategória- és bolti kutató specialista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.07.21.
Hirdetés azonosító: 829097

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Kategória- és bolti kutató specialista
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Kategória- és boltspecifikus (kvalitatív és kvantitatív) kutatások előkészítése, koordinálása, elemzések készítése, eredmények prezentálása
- Üzleti kérdések megértése, ezek piaci és belső adatokból készült elemzések eredményével való megválaszolása.
- A piaci folyamatok jobb megértéséhez vásárlói kutatás előkészítése, koordinálása, elemzése: kutatási javaslat készítése, módszertan meghatározása, kapcsolattartás piackutató ügynökséggel, kutatás eredményeinek elemzése, kiegészítése, prezentálása.
- Éves kutatási terv készítése, egyeztetése, nyomon követése, költségek adminisztrációja
- Ad hoc elemzések készítése piaci és belső adatok felhasználásával
- Kutatásokon való részvétel, annak lebonyolításának felügyelése
Munkakör betöltésének feltételei: - Pénzügy vagy közgazdaságtan szakon szerzett MSC-diploma
- 2-3 év piackutatói és/vagy piacelemzői tapasztalat
- Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Magabiztos Excel- és PowerPoint-tudás
- Analitikus, logikus gondolkodásmód
- Képes önállóan és csapatban is dolgozni
- Problémamegoldó képesség
- Kreativitás
- Magabiztosság
- Rugalmasság, jó időgazdálkodás: képes kezelni a változó prioritásokat
- Jó kommunikációs és kooperációs készség
- Pontosság
Szükséges végzettség: Egyetem, vagy Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Piackutató ügynökségekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
- Piackutató ügynökségnél szerzett tapasztalat
- FMCG-szektorban szerzett elemzői vagy kutatói tapasztalat
- Statisztikai szoftverek ismerete
- Nielsen, GfK adatok és adatbankok ismerete