www.cvonline.hu

KATEGÓRIA ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1147 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett Munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba, a lakáskultúra területre

munkatársat keresünk

FŐBB FELADATOK:

  • A terület kategória menedzserének napi szintű adminisztratív támogatása.
  • A területhez tartozó dokumentáció kezelése, naprakészen tartása és archiválása.
  • Cikkregisztrációk végrehajtása, valamint a meglévő árucikkek karbantartása a meglévő rendszerekben.
  • Árváltozások előkészítése és jóváhagyás utáni rögzítése a megadott rendszerekbe.
  • Kapcsolattartás és egyszerű problémák megoldása a beszállítókkal.
  • Szállítói címlista karbantartása, valamint a szükséges szállítói regisztráció elvégzése.
  • Marketing kiadványokhoz szöveg, illetve képek bekérése a szállítóktól.
  • Különböző kimutatások, statisztikák készítése, aktualizálása.

ÖNT KERESSÜK, HA:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • legalább alapszinten kommunikál angolul mind szóban, mind pedig írásban
  • képes a reálisan meghatározott határidők betartására
  • pontos és precíz, valamint igényes a munkájára
  • jól tűri a monoton feladatvégzést
  • kiváló kommunikációs képesség jellemzi, de emellett proaktív és önálló
  • magabiztosan kezeli valamennyi MS Office programot, különös tekintettel az Excelre

 ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • legalább 1-1,5 év munkatapasztalat adminisztrációs területen
  • beszerzési területen szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk regisztrációját és jelentkezését (fizetési igény megjelölésével) honlapunkon (Karrier menüpont) 2014. augusztus 6-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol