www.cvonline.hu

KATEGÓRIA ASSZISZTENS

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba, a lakás területre

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • A terület kategória menedzserének napi szintű adminisztratív támogatása.
  • A területhez tartozó dokumentáció kezelése, naprakészen tartása és archiválása.
  • Cikkregisztrációk végrehajtása, valamint a meglévő árucikkek karbantartása a meglévő rendszerekben.
  • Árváltozások előkészítése és jóváhagyás utáni rögzítése a megadott rendszerekbe.
  • Kapcsolattartás és egyszerű problémák megoldása a beszállítókkal.
  • Szállítói címlista karbantartása, valamint a szükséges szállítói regisztráció elvégzése.
  • Különböző kimutatások, statisztikák készítése, aktualizálása.

Önt keressük, ha:

  • középfokú szinten kommunikál angolul mind szóban, mind pedig írásban
  • képes a reálisan meghatározott határidők betartására
  • pontos, precíz és igényes a munkájára
  • rátermettség jellemzi
  • jól tűri a monoton feladatvégzést, de emellett proaktív és önálló
  • kiváló kommunikációs képesség jellemzi
  • magabiztosan kezeli valamennyi MS Office programot, különös tekintettel az Excelre

Előny:

  • felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • legalább 1-1,5 év munkatapasztalat adminisztrációs területen
  • beszerzési területen szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest