www.cvonline.hu

Katasztrófa készenléti projekt koordinátor

  • A hirdetés 806 napja lejárt

Az új munkatárs feladatai:

  • a Magyar Vöröskereszt közösségi felkészítéssel kapcsolatos projektjében való részvétel
  • felkészítési anyagok kidolgozása a Magyar Vöröskereszt munkatársai/önkéntesei valamint a lakosság számára
  • felkészítések/gyakorlatok megszervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • katasztrófa-készenléti programok megszervezése és lebonyolítása országos szinten
  • a Magyar Vöröskereszt katasztrófa készenléti eszközeinek felügyelete
  • hazai és nemzetközi katasztrófavédelmi beavatkozások logisztikai feladatainak koordinálása
  • az országos katasztrófavédelmi szakmai vezető által meghatározott feladatok ellátása

Legfontosabb elvárások:

  • katasztrófavédelmi szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • minimum 1-3 év releváns tapasztalat katasztrófavédelmi területen
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • rugalmasság, stressz tűrő képesség
  • angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete
  • MS Office alkalmazása (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete,

Előny:

  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • az IFRC, az ICRC, az ENSZ és az EU irányelveinek, mechanizmusainak ismerete

A jelentkezés tartalmazza:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél
  • Nyilatkozat erkölcsi fedhetetlenségről (Erkölcsi bizonyítvány a jelentkezésnek nem, csak a munkakör betöltésének feltétele)
  • Bizonyítványok másolatai

Jelentkezés feltételei: magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Jelentkezését e-mailben várjuk a lent megadott e-mail címen 2015. április 15. napjáig.

Kérjük jelentkezésén tűntesse fel a hirdetés azonosítóját.

  • Kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés módja és határideje” bekezdésben leírtaknak megfelelő jelentkezések kerülnek elbírálásra.
  • Az álláshirdetésiben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők személyes meghallgatására kerül sor.
  • Csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ.
  • Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja.

Kontakt: Borjádi Patrícia

Kontakt e-mail: lásd alább

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás várható ideje: a kiválasztást követően azonnal

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő