www.cvonline.hu
Katalógusmenedzsment gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 847378
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Katalógusmenedzsment szakértő napi munkájának támogatása az alábbi feladatokban:
    • Katalógus manuális frissítése
    • Hibás felderítések kivizsgálása.
    • Segítségnyújtás és tájékoztatás a szoftver katalógussal kapcsolatban
    • Kapcsolattartás a társszervezetekkel, ügyféllel

Elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszony felsőoktatási intézménnyel, informatikai előny
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek(Word, Excel PowerPoint)
  • Heti legalább 32 óra vállalása

Személyiségbeli követelmények

  • Stressz tűrés
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontosság
  • Rugalmasság
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs képesség, szóban és írásban

Előny

  • Német nyelvtudás
  • ITIL ismeretek
  • §Bármilyen hibajegy kezelő rendszer ismerete
  • Végzés az egyetemen 2015. februárjában

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban Link megjelenítése
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben
  • Főállású lehetőség

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81606

PROFIL