www.cvonline.hu

Katalógus értékesítési koordinátor

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.26.
Hirdetés azonosító: 978593

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Katalógus értékesítési koordinátor
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Rendelési feladatok: a katalógusértékesítésben érintett termékek megrendelése a szállítóktól, megfelelő időben és a szükséges mennyiségben.
- Bevételezés: katalógus értékesítéses termékek boltra vételezésének elkészítése a megfelelő mennyiségben az adott határidőig.
- Státuszok nyomon követése: a rendeléstől a kiszállításig nyomon követi a termék útját, szükség esetén a státuszállítások elvégzése, problémák kezelése.
- Választék karbantartás: biztosítani a belistázott termékek adathelyességét, adatváltozások lekövetése, javítása a rendszeren
- Web felület karbantartása: biztosítani, hogy a web-es felületen mindig az aktuális választék és termékadatok (ár, megnevezés, terméktulajdonságok, fotók) szerepeljenek.
- Szállítókkal való kapcsolattartás: Kiszolgálási problémák jelzése az áruházak és a felettes felé. Katalógus értékesítés kapcsán felmerülő kérdések, egyeztetése megoldása.
- Vásárlói problémák kezelése: minőségi, kiszállítási problémák esetén egyeztetni a vásárló, áruház és fuvarozók között, hogy megvalósuljon a magas szintű kiszolgálási szint.
- Kapcsolattartás az áruházakkal: áruházakban felmerült katalógus értékesítéssel kapcsolatos problémák kezelése (elérhetőségi, rendszerproblémák, folyamattal kapcsolatos kérdések).
Munkakör betöltésének feltételei: - Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
- Áruházi folyamatok ismerete

Készségek:
- Felhasználói szintű számítógép kezelés
- GOLD ismerete előny
- Rugalmasság
- Vásárlóbarát hozzáállás
- Erős adminisztrációs készségek
Szerződés típusa: Határozott
Munkaviszony időtartama: 5 hónap