www.cvonline.hu

Kasszás

  • A hirdetés 697 napja lejárt

Több éves sikeresen működő Amerikai hamburgerező keres munkatársat

kasszás

munkakörbe.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelkedően jó kereseti lehetőség

Feladatok:

  • rendelések felvétele
  • vendégek rendelés-leadásának segítése
  • kassza- és pénztárgép kezelése

Elvárások:

  • ANGOL NYELVTUDÁS MAGABIZTOS HASZNÁLATA
  • kassza- és pénztárgép kezelési tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amennyiben szeretnél egy dinamikus, sikeres csapat tagja lenni, jelentkezz a következő e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol