www.cvonline.hu

Kasszás

  • A hirdetés 610 napja lejárt

Egy magas színvonalú étterembe szakképzett, pályakezdő vagy szakképzettség nélküli, motivált, tanulékony munkavállalók jelentkezését várjuk KASSZÁS pozícióra!

Feladatok:

  • A minőségi színvonal garantálása
  • Az esti záráskor a Kassza területének ellenőrzése tűzbiztonsági és baleset-megelőzési szempontok alapján
  • Napi forgalom ellenőrzése: terhelési bizonylatok, vendégszámlák, nyugták, pénztárkönyv valutaváltási és hitelkártya slippek alapján
  • Napi zárás: terhelések, pénztárkönyv összesítése, kassza átadása, átszámolása, pénzfeladás előkészítése, az új nap bizonylatainak megnyitása

Elvárások:

  • Szakma iránti elhivatottság, motiváltság
  • Tanulékony, nyitott személyiség
  • Pozitív hozzáállás
  • Monotonitás-tűrés

Előny:

  • pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • ha rendelkezik egy éven belüli érvényes tüdőszűrő lelettel, vagy érvényes egészségügyi kis könyvvel

Amit kínálunk:

  • alapbér és egyéb juttatások
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • szakmailag felkészült, támogató csapat
  • fejlődési, tanulási lehetőségek
  • barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye, ideje: Budapest, hétfőtől- vasárnapig heti 5 nap, napi 8 órában.

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, küldje el fényképes önéletrajzát, elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!  Kérem, a tárgymezőben tüntesse fel: Kassza

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő