www.cvonline.hu

Kasszás- vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Európa vezető bútoráruháza a mömax, vonzó munka-és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.
Budapesti (XXI. kerületi) raktárközpontunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Feladataid:

  • Kassza kezelése
  • Vevői kérdések, esetleges reklamációk kezelése
  • Kiszállítások szervezése
  • Árukészlet gazdálkodás

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Tapasztalat kasszakezelésben
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés

Német nyelv ismerete előny!

Targoncavezetői jogosítvány szintén előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Biztos nemzetközi háttér

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küld el fényképes szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. (A tárgyban: „kasszás-vevőszolgálati munkatárs –CSEPEL” megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődésed!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő