Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Kasszás munkatárs

PROHUMAN
 
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1042434

Budapest belvárosában lévő nívós étterembe pozícióba munkatársakat keresünk
Feladatok:
  • A vételár pontos beszedése

Elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú, fix, bejelentett munkalehetőség
  • Modern, kellemes munkahelyi környezet
  • Nívós vendégkör
  • Fiatalos lendületes, inspiráló csapat
  • Betanulási időszak
  • Heti 5 munka nap 8 órában, délelőttös délutános műszakkal

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

Jelentkezés módja:
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
Munkaerő kiválasztási koordinátor

Work Force Kft.

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, utazni, pre...
Magyarország


B2B Szolgáltatás Értékesítő

Work Force Kft.

B2B értékesítésben tapasztalt, kiváló kommuniká...
Magyarország


Telefonos operátor

Work Force Kft.

Telefonos operátor Megváltozott Munkaképességű ...
Magyarország