www.cvonline.hu

Kasszás - lakberendezési cikk eladó

  • A hirdetés 307 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

III. kerületi, Szentendrei úti üzletünkbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kassza kezelése
  • Árufeltöltés, polckép kialakítása, gondozása
  • Akciók, árkihelyezések végrehajtása
  • Árukészlet gazdálkodás

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen a lenti e-mail címre. Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („III. kerület FASO”)
Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő