www.cvonline.hu

Kasszás / Konyhás / Csomagoló

  • A hirdetés 195 napja lejárt

Újonnan nyíló KFC éttermünkbe keresünk új csapattagokat az alábbi munkakörökbe:

  • kasszás
  • konyhás
  • csomagoló

Feladatok:

  • Vendégek kedves és udvarias kiszolgálása
  • Szendvicsek, termékek készítése sztenderdek szerint
  • Étterem tisztán tartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Professzionális bevezető oktatás
  • 100% utazási hozzájárulás támogatása
  • Folyamatosan elérhető képzési és előléptetési lehetőségek
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű cégnél
  • 25%-os kedvezmény Pizza Hut és Starbucks márkáinkhoz
  • Cafeteria
  • Kedvezményes étkezés

Elvárások:

  • Vendégközpontúság
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Pozitív gondolkodás
  • Szeresd a kihívásokat

Várjuk szeretettel diákok, csökkentett munkaképességű munkavállalóinkat is!

Munkavégzés a KFC-ben:

  • Több műszakos munkarend, változó beosztással (4,6,8 órás munkavégzés is lehetséges)
  • Munkaidő az étterem nyitva tartásától függően (0-24)
  • Mivel azétterem hétvégén is nyitva van, ezért a munkarend hétfőtől vasárnapig tart.

Várjuk Fényképes Önéletrajzodat!
Jelentkezés: az alábbi email címen.
Munkavégzés helye: Budafok

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő