Kasszás és Drive kasszás, Csomagolós pozíció, Konyhai pozíció

  • A hirdetés 712 napja lejárt

Felejtsd el a gyorséttermi sztereotípiákat, szerezz saját pozitív tapasztalatot az újonnan nyíló KFC Óbuda csapat tagjaként!

Egy folyamatosan növekvő cég stabil, biztos munkahelyet jelent!

Keresett poziciók:

Kasszás és Drive kasszás pozíció és követelményei:

  • Vevőorientált hozzáállás
  • Mosolygós vidám személyiség
  • Talpra esettség
  • Igényes megjelenés

Csomagolós pozíció és követelényei:

  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Pozitív gondolkodás

Konyhai pozíció és követelményei:

  • Magas teherbírás
  • Monotonítás tűrés

Amit nyújthatunk számodra:

  • Biztos, bejelentett munkaviszony
  • Minden alkalommal pontos elszámolás
  • Választható béren felüli juttatás (Cafetéria: ételutalvány, OTP szépkártya és még sok más)
  • Kedvezményes étkezés, munkaruha biztosítása
  • Növekvő órabérek
  • Valós előrelépési lehetőség, folyamatos tréningek, egyéni fejlődési tervek
  • Barátságos munkahelyi környezet
  • Munkaidőtől függően étkezési szünet biztosítása

Bérezés:

  • 700 Ft-os bruttó alapórabér (18.00-06.00 között +30%-os bérpótlék)
  • Ünnepnapokon dupla órabér

Munkaidő:

  • Nyitva tartás: 8:00-24:00-ig
  • Nyitvatartástól függően 3 műszakban
  • 8/6/4 órás vagy Diák munkavállalókat keresünk

Munkavégzés helyszíne:

  • 1033 Óbuda Szentendrei – Bogdáni út kereszteződésében (a régi Baumax előtt az Agip kút mellett)

Várjuk az önéletrajzodat és esetleges kérdéseidet az alábbi  e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr