www.cvonline.hu

Kassza III. kerületi Ruházati Üzletben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 816339
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Vezető ruházati partnercégünk Bécsi úti üzletébe keresünk kasszás diákokat.

Feladatok:

  • kasszázás
  • vásárlók tájékoztatása
  • problémakezelés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • legalább fél év - egy év vállalása alkalmi szinten heti 2-3 munkanap ledolgozása egy héten
  • monotonitás tűrés
  • terhelhetőség

Munkaidő: 06.02-től kezdve, heti 2-3 napot vállani kell, 1 nap hétvégi vállalással.

Amit kínálunk:

  • 650 Ft/óra
  • iskola mellett is végezhető munka
  • kellemes munkahelyi légkör

Ha van a héten 2-3 napod amit az elkövetkezendő időkben szívesen munkával tölenél, bírod a terhelést, szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.