www.cvonline.hu

KÁRÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 920 napja lejárt

A Schiller Autócsalád

 Budapest IV. ker. Fóti úti telephelyének karambolos műhelye

 munkatársat keres

Feladatok:

  • ügyfelekkel, biztosítókkal történő kapcsolattartás
  • biztosítási ügyintézés

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú végzettség
  • minimum 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • a teljes karambolos javítás, és biztosítási ügyintézés átfogó ismerete
  • jó kommunikációs készség, ügyfélkezelési tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló számítógép felhasználói gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

Hasonló munkakör vagy autójavító cégnél szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőséget
  • korszerű, igényes munkahely
  • stabil, megbízható vállalati háttér

 A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz beküldésével - a „KMF” megjelölésével –az alábbi e-mail-címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő