www.cvonline.hu

Kárügyintéző

  • Company_icon GLS General Logistics Systems Hungary Kft.
  • Location_icon Alsónémedi, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „European Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladat:

  • káresemények feldolgozása, kezelése és megfelelő kommunikációja az ügyfelek felé
  • sérült csomagok szemrevételezése
  • beérkező emailek és telefonok megválaszolása
  • reklamációkezelés

Elvárások:

  • stressztűrő képesség, jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • igény a szakmai továbbfejlődésre
  • legalább alap szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Vevőszolgálat / call center / logisztikai / kárügyintéző ismeret / tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő munkakör - komplex munkafeladatok
  • versenyképes jövedelem
  • étkezési hozzájárulás, 13. havi fizetés
  • céges busz vagy utazási költségtérítés
  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • fiatal, inspiráló csapat

Munkaidő: 8:00-16:30

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Alsónémedi
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol