www.cvonline.hu

Kárügyintéző

Hozzáadva: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 1094647

Nemzetközi hátterű biztosító partnerünk megbízásából azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Káreseménnyel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • folyamatok előírás szerinti rendezése
  • beérkező vagyoni káresemények rögzítése, jogalap vizsgálata, adatpótlások koordinálása
  • szakértői munka alapján káresemény elbírálása, ügyfelek kiértesítése, kifizetések előkészítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel telefonon, emailben és postai úton

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

Juttatások:
  • Kiemelkedő munkakörülmények, dinamikus csapat
  • stabil, megbízható munkahely
  • fix alapbér + cafetéria
  • hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Kárrendezéssel kapcsolatos tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

  • Fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül jelentkezhet. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül