www.cvonline.hu

Kartonhajtogató, rekeszmosó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1019790

GYÁLI élelmiszer ipari partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Vevői rendeléseknek megfelelő kartonszükséglet összeállítása
  • Beérkezett szennyezett ládák mosása, selejtes ládák kiválogatása
  • Zöldség előkészítés, göngyölegkezelés
  • Üzemi higiénia és udvari rend betartása
  • Ládamosó és tisztarekesz tároló rendezetten tartása

Elvárások:
  • OKJ targoncavezetői engedély (új típusú)
  • Alapfokú iskola végzettség (8 osztály)
  • Monotónia tűrés
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Juttatások:
  • fix bruttó órabér + műszakpótlék + cafeteria
  • hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Targoncavezetői tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Egyéb információk:
Munkaidő: • 2 műszakos munkarend: 7:00-16:00 • 16:00-01:00 • heti 5 nap hétfő és szombat között. • túlóra várható!

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest