www.cvonline.hu

Kártevőirtó/Üregbetemető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 984756

ÁLLÁSAJÁNLAT

Magyar tulajdonú SZOLGÁLTATÓ cégünk új munkatársakat keres

Munkakör: Kártevőirtó/Üregbetemető

Amit kínálunk:

  • Napi 7000 Ft munkabér (2 hétre 70 000 Ft+oktatásra járó bér)
  • Meleg étkeztetés a helyszínen (munkáltató fizeti)
  • Munkába járás támogatása (nem helyi lakosok esetében)

Feladatok:

  • Szabadföldi rágcsálók irtása járatkezeléssel
  • Az irtószer behelyezése a rágcsálók által létrehozott üregekbe
  • Majd az üregek betemetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes EÜ kiskönyv (házi orvostól kérhető)
  • Állóképesség (napi 10 óra gyaloglás)
  • Megbízhatóság

Munkavégzés helye: Százhalombattai finomító

Munkaidő:

-         2015. október 26-nov 06.

-         Munka- és balesetvédelmi oktatás 2015. október 19. (munkabér szintén jár erre az időre 700 Ft/óra)

-         Hétfőtől-péntekig 7-17 óra

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát,,vagy érdeklődjön a 06/20/566-3441 telefonszámon.