www.cvonline.hu

Kárszakértő - Vas megye

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Kárrendezés Felügyelet és Felülvizsgálat egysége vállalkozói formában

KÁRSZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Vas megye

Leendő munkatársunk feladatai:

  • lakáskárokkal kapcsolatos kárszakértői feladatok ellátása,

  • kármegelőzésről való tájékoztatás,

  • címanyagok gyűjtése,

  • pénzmosási átvilágítások (azonosítások),

  • környezettanulmányok készítése,

  • biztosítási szabályzatok, kárrendezési utasítások elsajátítása,

  • gépjárműkárokhoz kapcsolódó ingóságok és épületkárok felmérése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (biztosítási, építész, épületgépész),

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,

  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,

  • nagyfokú mobilitás,

  • a feladat ellátásához jogosítvány, személygépkocsi, számítógép, mobiltelefon és fényképezőgép megléte szükséges.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó, konfliktuskezelő képességekkel rendelkezik,

  • jó szervező- és kommunikációs készséggel rendelkezik,

  • precíz és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. november 30-ig várjuk az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Helyek Vas
Kategória Építés / Ingatlan
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő