www.cvonline.hu

Kárszakértő - Csongrád megye

  • A hirdetés 477 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Vagyon Kárrendezési Kárszakmai Felügyelet és Felülvizsgálat egysége vállalkozói formában, kezdő és gyakorlattal rendelkező

KÁRSZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Leendő munkatársunk feladatai:

  • lakáskárokkal kapcsolatos kárszakértői feladatok ellátása,
  • kármegelőzésről való tájékoztatás,
  • címanyagok gyűjtése,
  • pénzmosási átvilágítások (azonosítások),
  • környezettanulmányok készítése,
  • biztosítási szabályzatok, kárrendezési utasítások elsajátítása,
  • gépjárműkárokhoz kapcsolódó ingóságok és épületkárok felmérése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (biztosítási, építész, épületgépész),
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • nagyfokú mobilitás,
  • a feladat ellátásához jogosítvány, személygépkocsi, számítógép, mobiltelefon és fényképezőgép megléte szükséges.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó, konfliktuskezelő képességekkel rendelkezik,
  • jó szervező- és kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • precíz és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. március 31-ig várjuk az alábbi e-mail címenE-mail cím megjelenítése

Helyek Csongrád
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Építés / Ingatlan
Távmunka / Otthoni munka
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó