www.cvonline.hu

Kárrendező

  • A hirdetés 127 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Országos Kárrendezési Központ egysége

KÁRRENDEZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Szombathely

Leendő munkatársunk feladatai:

  • káresemények feldolgozásával kapcsolatban felmerülő kérdésekben állásfoglalás,
  • a kárigények összegszerű elbírálása, rögzítése,
  • dokumentációk értelmezése,
  • ügyek szakmai és határidős elintézésének felügyelete,
  • kifizetésekhez szükséges adatok bekérése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • ügyfél-központú gondolkodás,
  • pontosság, precizitás,
  • terhelhetőség,
  • új ismeretek iránti fogadókészség, önálló és felelősségteljes probléma megoldás,
  • felelősségvállalás a célok eléréséért, a munka időbeli és minőségi teljesítéséért,
  • számítógép-felhasználói ismeretek önálló alkalmazása (irodai alkalmazások).

Amit kínálunk:

  • multinacionális háttér,
  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – Várjuk önéletrajzát 2017. február 28-ig a megadott e-mail címre!

Helyek Szombathely
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő